الکتروموتور هوا کش

امروزه انواع هواکش در طرح ها و مدل های متفاوتی برای انواع سلیقه ها تولید و به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل باید در انتخاب آن ها به نکات مختلفی توجه نماییم.

جابه جایی و تهویه هوا از قدیم تا به امروز برای انسان را مسئله بوده است. در قدیم از روش ها یا هواکش های قدیمی برای تهویه و جا به جایی هوا استفاده می کردند، در گذشته تهویه هوا بدون استفاده از هواکش خانگی یا سیستم های مکانیکی تهویه هوا انجام می شده است. به این صورت که در یک محیط راه ورود و خروج هوا را فراهم می کردند تا هوا به راحتی جریان یابد.

اما امروزه با پیشرفت علم، صنعت و تکنولوژی سیستم های تهویه قوی جایگزین روش های قدیمی شده اند. تهویه در مکان ها و محیط های دارای اهمیت بسیاری است، چراکه بهداشت یک محیط همچنین سلامتی و تنفس انسان را تحت تاثیر قرار می دهد.

استفاده از یک هواکش مناسب در یک محیط باعث می شود که هوای سنگینی که بر اثر انجام فعالیت و یا وجود رطوبت ایجاد شده است به بیرون از آن محیط انتقال پیدا کند و یا با هوای تازه ای که در بیرون وجود دارد جایگزین شود. هواکش ها به علت اهمیت بالای خود جزء جدایی ناپذیر یک ساختمان و محیط محسوب می شوند.

موتور یک هواکش باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا بتوان از آن هواکش در دراز مدت استفاده کرد. پیشنهاد ما به شما موتور هواکش رعدموتور کوشا است که در زیر با ویژگی های این محصول آشنا خواهید شد:

موارد استفاده:

استفاده در انواع پشه کش برقی، هواکش، دست خشک کن، رطوبت ساز

سایر ویژگی ها:

دسته بندی: صنعتی

مناسب برای: تاسیساتی

جنس: فلزی

فاز: تک فاز

فرکانس:50-60

دور بر دقیقه: 2800

توان: 14

جریان: 0.01

ولتاژ: 110-240

قطر: 12